Keller Williams Coastal - Ray Cardoza
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 7 727 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  28 Crandall Rd, Tiverton, RI 02878
  Courtesy of Keller Williams Coastal
  I ri - 2 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  65 Lambert Street, Narragansett, RI 02882
  Listed by: Pascack Enterprises, Inc., Mark Shovlin
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  48 Cedar Grove Drive, Exeter, RI 02822
  Listed by: HomeSmart Professionals, 401-265-6835, Patricia Berg
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  410 Angell Street #3, Providence, RI 02906
  Listed by: Pyramid Realty Inc, Martha Habib
  I ri - 1 060 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  14 Steven Avenue, North Kingstown, RI 02852
  Listed by: 1WH Real Estate, Inc, Rachael Gifford
  I ri - 24 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  74 Oslo Street, Groton, CT 06355
  Listing Courtesy Of: William Pitt Sotheby's Int'l, Kathleen Pupa
  I ri - 50 orë
  Open House
  Tur Virtual
  ac
  Lot 7 Barnes Road, Stonington, CT 06378
  Listing Courtesy Of: Berkshire Hathaway NE Prop., Henri Gourd
  I ri - 165 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  20 Commonway Drive #20, Brooklyn, CT 06234
  Listing Courtesy Of: RE/MAX Bell Park Realty, Cary Marcoux
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  300 Meridian Street #J, Groton, CT 06340
  Listing Courtesy Of: Asset Real Estate, Tammy Boles-Senkewitcz
  I ri - 541 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  3 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  50 Academy Street, Killingly, CT 06239
  Listing Courtesy Of: HomeSmart Professionals Real Estate, Holly Regoli
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Ray Cardoza
  Numri i licencës: Ma-9054813, RI 0048484
  Ray Cardoza at Keller Williams Coastal

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  cjmv6hldkpm54h41rh5g.png
  Keller Williams Coastal
  501 Centerville Rd., Suite 201 Warwick, RI 02886
  Zyrë

  Ray Cardoza
  REALTOR® Ma-9054813, RI 0048484
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.